extremeleague

Zaczynamy półfinały eXtreme League

Przed nami półfinały eXtreme League. Kto awansuje do finałów?

Z chwilą udostępnienia tego newsa na na naszym fanpage’u, rozpoczną się mecze półfinałowe eXtreme League. Po zaciętych ćwierćfinałach, pora na kolejną porcję ciekawych spotkań, które zdecydują o tym, jakie ekipy spotkają się w finale tych rozgrywek.

Niestety dla nas, żadnemu z naszych partnerów nie udało się przejść dalej. Z drugiej jednak strony, możemy na spokojnie obserwować poczynania pozostałych drużyn.

Pary półfinałowe:

  • Telter Team vs UK_CS
  • Wolf Gaming vs Last Rites

extreme league

Więcej informacji na temat rozgrywanych meczów, a także linki do streamów, znajdziecie na fanpage’u POLteamu, który jest jednym z organizatorów turnieju.

Źródło: eXtreme League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.