hellfire gaming

Zawodnicy Hellfire Gaming w gronie najlepszych Polaków

Zawodnicy Hearthstone’a reprezentujący HellFire Gaming, znaleźli się w gronie 100 najlepszych Polaków.

Dywizja Hearthstone’a w Hellfire Gaming może poszczycić się posiadaniem dwójki zawodników, którzy znaleźli się w gronie 100 najlepszych, polskich graczy. Z majowego rankingu krajowego (w którym liczą się wyniki za kwiecień), opublikowanego przez Blizzard.com, wynika, że Tomasz MrTomek Pawełczyk i Krzysztof Zygfryd Ciesielski zajmują odpowiednio 98 oraz 33 miejsce.

Dobra postawa graczy HG w kolejnych dniach, spowodowała, że obaj zawodnicy trafili do szerokiej kadry, spośród której wyłonieni zostaną polscy reprezentanci na turniej Hearthstone Nationals.

Źródło: Hellfire Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik Esports to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.