existence gaming

Zmiany w drużynie Existence Gaming?

Existence Gaming zamierza dokonać kilku znaczących zmian w swoim głównym składzie CS:GO.

Existence Gaming zamierza znacznie przebudować swój główny zespół CS:GO. Jeszcze niedawno w podstawowym line-upie występowali: Kojot, Maddy, Revers, VoX oraz MateOO. Z informacji które otrzymaliśmy, wynika jasno, że w drużynie ostał się tylko trzeci z wymienionych zawodników. Pozostałą czwórkę mamy poznać już niedługo.

Kiedy pierwsze oficjalne spotkania?

Ponoć decyzja o wymianie większości teamu była podyktowana chęcią postawienia na jakość i doświadczenie graczy. Średnia wieku formacji ma być nie mniejsza niż 21 lat. Pierwszym poważnym sprawdzianem nowego składu ma być turniej Summer Cup, który odbędzie się 20 sierpnia.

W międzyczasie Existence Gaming zawarło także umowę sponsorską z firmą APAMA. O podjętej współpracy możecie więcej przeczytać na fanpage’u EG.

Źródło: Existence Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.