polarist gaming

Zmiany w składzie Polarist Gaming

Polarist Gaming ze zmianami w zespole CS:GO

Polarist Gaming poinformowało fanów na swoim fanpage’u o zmianie jaka nastąpiła w głównym składzie Counter-Strike: Global Offensive.

Zmiany w składzie

Z drużyny odszedł Mateusz mati Knapik i Oskar Rakson Ludwiczak. Niestety nie znamy  powodów podjęcia przez graczy takiej decyzji. W ich miejsce wchodzi dwóch nowych zawodników z akademii. Są nimi: Wojtek KeTjOw Wilk oraz Dominik sznajder Szczygieł.

Pierwszym ich sprawdzianem, będzie  mecz półfinałowy przeciwko Team LTK w OneForceCup.

Co z akademią?

W akademii póki co znajduję się dwójka zawodników. Działacze Polarist Gaming postanowili otworzyć do tego zespołu rekrutację. Każda zainteresowana osoba, proszona jest o zgłoszenie się poprzez fanpage organizacji w wiadomości prywatnej.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.